17 - Filip HORA
12 - Martin FLAX
3 - Pavel HONZÍK
97 - Jiří HUMMEL

Na utkání jsme vyráželi psychicky připravení na hru na umělé trávě, ale to si nakonec domácí rozmysleli, tak hostující mužstvo nastoupilo v nevhodné obuvi na podmáčený povrch. Prvních 15 minut se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách a poté domácí udeřili, když díru v naší obraně potrestal jeden z domácích útočníků střelou do protipohybu brankáře - 1:0. O 5 minut později bylo, ale vyrovnáno. Po standartní situaci vracel do vápna balon Sládek a přesně našel Karla Šleise - 1:1. Ale 30 vteřin později se skóre opět měnilo, kdy chybu brankáře Pláničky, domácí potrestali - 2:1. Poté soupeř hřiště ovládl a ve 38. minutě znovu udeřil, když obráncům utekl hostující pravý záložník, který přehodil vybíhajícího Pláničku - 3:1. Při této brance se brankář Plánička zranil a musel střídat, místo něj nastoupil Filip Hora. Do poločasu se již nic zásadního nestalo. O přestávce kabinou prošel hurikán, ale nebyl nic platný, jelikož domácí přidali v druhém poločase další 3 branky. Utkání už jen zkorigovala druhá branka Karla Šleise. Jediným pozitivem na utkání byl výkon nadějného Jakuba Talaše, který ač o 5 let mladší než někteří hráči soupeře podal excelentní výkon.